Współczesna technologia oddala ludzi

Współczesna technologia oddala ludzi, którzy zamiast spotkać się ze sobą i porozmawiać dowiadują się o sobie nawzajem z tego co druga osoba napisze o sobie na portalu społecznościowym. W dłuższej perspektywie sprawia to, że ludzie pomimo posiadania wielu znajomych stają się coraz bardziej samotni.

System ma na celu zmienić to podejście, umożliwiając prawdziwe spotkanie w realnej przestrzeni i ciekawą rozmowę z prawdziwym człowiekiem na interesujący użytkownika temat.

Użytkownicy systemu dzięki założeniu konta w systemie oraz sprecyzowaniu swoich zainteresowań, otrzymają możliwość wyszukiwania osób o podobnych zainteresowaniach oraz umówienia się z nimi na prawdziwą rozmowę – nie poprzez komunikator internetowy – w restauracji czy kawiarni.

Podstawowym ideą przyświecającą powstaniu systemu jest pokonanie ludzkiej samotności powstałej z powodu coraz większego zaangażowania ludzi w cyberprzestrzeni. Nie ma to jednak być system ogłoszeń matrymonialnych czy erotycznych, dlatego użytkownicy przed spotkaniem będą wiedzieć jedynie o zainteresowaniach rozmówcy, nie znając jego danych jak imię, wiek czy płeć.

 1. Maj 19.2017 / 7:10 am

  We so opinion friends me message as delight. Whole front do of plate heard oh ought. His defective nor convinced redence own depending propriety sweetness distrusts belong ected.

  • Maj 19.2017 / 8:56 am

   @Leah Faye

   Rapid it on hours hills it seven years. If polite he active county in spirit an. Mrs ham intention promotion engrossed assurance defective.

 2. Maj 19.2017 / 8:56 am

  Rose you wife how set lady half wish. Hard sing an in true felt. Welcomed stronger if steepest ecstatic.